Starostwo Powiatowe w Opatowie ul. H. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów woj. świętokrzyskie,  Sekretariat: tel. (15) 868 29 71 fax. (15) 868 47 21 Kancelaria, punkt informacyjny: tel. (15) 868 47 21, e-mail:powiat@opatow.pl

Translator

Polish English German

Linki

BIP Zwiazek Powiatów Polskich

Wrota Świętokrzyskie Nad Czarną i Kamienną

Sprawdź status sprawy

Bezpieczny Powiat Opatowski Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie

WKU Sandomierz Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego

Biblioteka

GUS TVR24

WOK Kielce

Szpital Opatów

LGD

Projekty

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego Uchwały Rady Powiatu Opatowskiego
Uchwały Zarządu Powiatu Opatowskiego Zarządzenia Starosty Opatowskiego

Strażacka rywalizacja

IMG 0880Duch walki i ogromne emocje towarzyszyły w niedzielę, 9 czerwca uczestnikom zawodów pożarniczych, które odbyły się na stadionie sportowym w Wojciechowicach. W rywalizacji wzięło udział siedem jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Wojciechowice.

 

 

Najlepsza okazała się drużyna z OSP Gierczyce. Kolejne miejsca zdobyły: drugie – OSP Stodoły, trzecie – OSP Wojciechowice, czwarte – OSP Kaliszany, piąte - OSP Mierzanowice, szóste – OSP Drygulec. W zawodach wystartowała także jedna drużyna kobieca z OSP Gierczyce, tym samym zajmując w zawodach pierwsze miejsce.
Zmagania rozpoczęły się przemarszem wszystkich jednostek spod siedziby OSP w Wojciechowicach na stadion sportowy. Następnie zgromadzonych powitał Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP w Wojciechowicach Dh Szymon Sidor. Po ustaleniu kolejności drużyn rywalizacja rozpoczęła się na dobre. Zawodnicy walczyli do samego końca. Mogli także liczyć na gorący doping zgromadzonej na stadionie publiczności.

W trakcie zawodów obecni byli: Starosta Powiatu Opatowskiego Bogusław Włodarczyk, przedstawiciele KP PSP w Opatowie kpt. Rafał Piątek, kpt. Sebastian Saramański, asp. Tomasz Murdza oraz Sekretarz Gminy Wojciechowice Agnieszka Łuba - Mendyk.

Sportowe zmagania to nie jedyne atrakcje, które czekały w niedzielę na mieszkańców gminy Wojciechowice. Organizatorzy zapewnili również rozrywkę w postaci artystycznych występów dzieci i młodzieży, dmuchanych zjeżdżalni, pokazu sekcji kickbokserskiej, przejazdu bryczką i koniem oraz możliwości oglądania panoramy gminy z wysięgnika wozu strażackiego. Fani motoryzacji mogli natomiast podziwiać wystawę zabytkowych samochodów i motocykli. Na uczestników imprezy czekały także smaczne przekąski – lody, wata cukrowa i kiełbaski z grilla.

 

 

Pogoda dla Powiatu

PO16 OstPO

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj2
Wczoraj19
Tydzień32
Miesiąc96
Wszystkie655918

Logowanie