Starostwo Powiatowe w Opatowie ul. H. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów woj. świętokrzyskie,  Sekretariat: tel. (15) 868 29 71 fax. (15) 868 47 21 Kancelaria, punkt informacyjny: tel. (15) 868 47 21, e-mail:powiat@opatow.pl

Translator

Polish English German

Linki

BIP Zwiazek Powiatów Polskich

Wrota Świętokrzyskie Nad Czarną i Kamienną

Sprawdź status sprawy

Bezpieczny Powiat Opatowski Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie

WKU Sandomierz Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego

Biblioteka

GUS TVR24

WOK Kielce

Szpital Opatów

LGD

Projekty

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego Uchwały Rady Powiatu Opatowskiego
Uchwały Zarządu Powiatu Opatowskiego Zarządzenia Starosty Opatowskiego

Wakacje nad Morzem Bałtyckim

huawei moje PG 145W dniach 17-27 czerwca wychowankowie Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej Nr 1 pod opieką wychowawców odpoczywali nad Morzem Bałtyckim. Wypoczynek połączony był z poznawaniem Wybrzeża Słowińskiego i integracją z innymi wychowankami z Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych z Nieskurzowa Nowego, Ożarowa, Tarłowa oraz Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej typu specjalistyczno- terapeutycznego w Opatowie.

 

 

 

Wychowankowie w czasie ponad tygodniowego pobytu przebywali w Letniej Bazie Wypoczynkowej Hufca Opatów w Dąbkach.
Mikroklimat Dąbek i piękna pogoda zachęcały do zażywania kąpieli morskich i słonecznych, piękne widoki były okazją do spacerów brzegiem morza i nad Jezioro Bukowo, a plaża stała się inspiracją do budowy rzeźb z piasku i ciekawych sesji zdjęciowych.
Niezapomnianych wrażeń dostarczały również atrakcyjne wycieczki. Wychowankowie odwiedzili Kołobrzeg, gdzie mogli obejrzeć urokliwe kamieniczki, port jachtowy, molo, Ratusz i Bazylikę pw. Wniebowzięcia NMP- doskonały przykład gotyku pomorskiego. W Gąskach uczestnicy wypoczynku mogli wejść i zwiedzić Latarnię Morską, która osiąga wysokość 50,2 metra i podziwiać malowniczy widok na Morze Bałtyckie. W Darłówku wychowankowie podziwiali plażę, port przeładunkowy i jedyny w Polsce most rozsuwany. Dużym przeżyciem był rejs statkiem na pełnym morzu. Wychowankowie spędzili też aktywnie czas w Aquaparku ˮJan".
W programie pobytu znalazły się również zabawy taneczne, grill i rozgrywki sportowe.

 

 

Pogoda dla Powiatu

PO16 OstPO

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj2
Wczoraj9
Tydzień69
Miesiąc69
Wszystkie656597

Logowanie