Starostwo Powiatowe w Opatowie ul. H. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów woj. świętokrzyskie,  Sekretariat: tel. (15) 868 29 71 fax. (15) 868 47 21 Kancelaria, punkt informacyjny: tel. (15) 868 47 21, e-mail:powiat@opatow.pl

Translator

Polish English German

Linki

BIP Zwiazek Powiatów Polskich

Wrota Świętokrzyskie Nad Czarną i Kamienną

Sprawdź status sprawy

Bezpieczny Powiat Opatowski Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie

WKU Sandomierz Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego

Biblioteka

GUS TVR24

WOK Kielce

Szpital Opatów

LGD

Projekty

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego Uchwały Rady Powiatu Opatowskiego
Uchwały Zarządu Powiatu Opatowskiego Zarządzenia Starosty Opatowskiego

"Bartosz" pęka z dumy ze swoich maturzystów

W kolejnym roku maturzyści Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Opatowie udowodnili, że wybór opatowskiego liceum jest wyborem właściwym. Świadczą o tym wyniki tegorocznej matury 2017, którą uczniowie „Bartosza” zdali prawie w 100%.

Do egzaminu przystępowało 138 uczniów, z czego 137 otrzymało świadectwo maturalne, a tylko jedna osoba powtórzy egzamin z języka angielskiego w sesji poprawkowej w sierpniu. Ogromnie cieszy także to, że niektórzy z licealistów osiągnęli wynik maksymalny (100%) - 7 osób z matematyki na poziomie podstawowym, 7 osób z języka angielskiego na poziomie podstawowym i 1 osoba z chemii na poziomie rozszerzonym.

Do tego sukcesu maturalnego przyczynił się udział młodzieży w licznych konkursach, olimpiadach czy też zajęciach dodatkowych.

-Jesteśmy szkołą środowiskową i tak dobry wynik jest powodem do satysfakcji – mówi Barbara Kasińska, dyrektor LO im. B. Głowackiego. – Szczególnie cieszą „setki” z kilku przedmiotów. Na taki efekt zapracowali nauczyciele i uczniowie. Gratuluje im sukcesu.

 

Pogoda dla Powiatu

PO16 OstPO

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj0
Wczoraj13
Tydzień58
Miesiąc122
Wszystkie655944

Logowanie